Choď na obsah Choď na menu
 


1.MÁJ 2009

1. 5. 2009

Už po tretíkrát sa dnes otvárala plavebná sezóna na Baťovom kanáli a partia nadšencov cyklistov z Holíča, Moravského Jána, Skalici a Moravy sa stretli pred hotelom SAN v Holíči, kde bol zraz a menšie pohostenie.

Presun cez Holíč, Kátov okolo Skalických rybníkov do prístavu Baťovho kanálu v Skalici a tu sa verejne otvorili cyklocesty Záhoria pod hlavičkou - Vitajte cyklisti.

Počasie bolo nádherné slnečné a tak sa nám šlapalo špičkovo.

V prístave bolo veľa kultrurného programu,kde sme mohli vidieť a počuť skupinu ZA alebo duo Luboš Beňa & Matěj Ptaszek.

Dnes tu krstili svoje druhé spoločné album s názvom "Beňa a Ptaszek v kriminále"

Okrem toho sme mohli vidieť študentov Via Humana so scénickým divadlom a mnoho iných učinkujúcich.

Cyklopartia v doprovode dvoch cyklistov na vysokom bicykli Jozefom Zimovčákom, ktorý je viacnásobný master sveta a Tomášom Slováčkom, ktorý prešlapal Slovensko na tom vysokom bicykli, sa presunula k Vinohradnickému domu "U studánky" v Skalických vinohradoch, kde na nás čakalo menšie pohostenie trdelníka a iných pokrmov ako aj franovky priamo z domaceho sklepu.

Tu sa partia rozdelila a naša časť pokračovala do Prietržky, Trnovca a k veternému mlynu v Holíči.Spoločné foto na pamiatku a zase sme sa rozdeli a ukončili dnešnú akciu s prianím - stretnutie nebolo posledné.

Ak máš záujem o fotodokumentáciu, klikni si na pripojenú fotogalériu : 1.máj a ak chceš vidieť fotiek viac,tak v rubrike obľúbené odkazy je VEĽKÝ FOTOALBUM. A 11.mája 2009 v Záhoráku č.18 sa píše o tejto prvomájovej akcii,foto v albume

 

Náhľad fotografií zo zložky 1.máj

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.