Choď na obsah Choď na menu
 


MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ

31. 5. 2009

Hej .

Zajtra je Medzinárodný Deň Detí na celom svete.

Preto by som všetkým detičkám chcel popriať len a len toho slniečka, úsmevu, radosti a materinskej lásky. Však naše deti sú tým najkrajším darom aký sme v živote dostali a tým druhým darom je úsmev, ktorý by nás mal sprevádzať dennodenne aj keď viem, že sa to nedá, stále sa usmievať.

Sú chvíle, kedy úsmev nesvedčí a nepomáha. No tie naše deti nám ho dokážu vykúzliť na našich tvárach neustále a je to také prirodzené čaro, že keď aj niečo vyvedú, nejakú lotrovinu, chceme ich potrestať, stačí aby sa usmiali, aby ich očička zažiarili a trest ide stranou, je odpustené.

Detičky pokiaľ sú maličké o trochu väčšie je to krása radosť a slasť, ale príde ta ich puberta a je to hrôza život s takýmto deckom doma, ale aj to prejde a všetko zlé čo porobia je preč. Jednoducho sú to naše deti a aj keď nás dokážu vytočiť a riadne naštvať, dokážeme im vždy odpustiť, rodičovská láska je obrovská a neskutočná, len tie decká si to nevedia niekedy vážiť, zistia to až z nich sú tiež rodičia a všetko to čo zažili ako decká zažívajú v dospelosti pri svojich deťoch. Je to taký kolobeh života, ktorý tu je stáročia a opakuje sa kolem do kola.

Dobré je to zariadené na tejto našej krásnej planéte ZEM. Tak deti naše – majte sa len krásne a poslúchajte svojich rodičov, v živote sa raz všetko vráti a zistite to čo som zistil už aj ja, že moji rodičia mali vždy pravdu! pfč 310509

 

Náhľad fotografií zo zložky deti

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Hej!

(peťo, 6. 6. 2009 19:03)

Ja to vidím teraz v nemocnici,som tam často so starenkou na chemoterapii a vidím tak,ako človek na staré kolena dopadne - plienky,starajú sa o nich deti - všetko sa to točí kolem do kola stáročia už a čaká to každého z nás - najskôr sa rodičia starajú o deti a po starosť zase deti o nich

Srdečne zdravím !

(Mima, 6. 6. 2009 8:45)

Pridávam sa do Klubu súhlasiacich, pekné a pravdivé životné múdrosti, Peťo.
Deti sú darom od Pána Boha, ktorý nám na čas zveril,
je to pre nás vyznamenanie i veľká zodpovednosť.

...veď oni na to prídu

(peťo, 2. 6. 2009 5:25)

a Gabrielko,bola si s tou tvojou sestrou iná v ich rokoch?Veru nie!Ani ja ani nik iný asi,všetci sa učíme časom a potom si len tak v duchu vravíme : a predsa rodičia mali pravdu!

pravda pravdúca

(gabriela, 1. 6. 2009 21:40)

100% pravda. ty ma dobre poznáš a vieš ako milujem svoje deti a rodinu. a aj keď by som tú svoju pubertiačku niekedy najradšej vystrelila na Mars, mám ju aj s tou superleňoškou Mončou nadovšetko rada. a len si hovorím: veď oni na to prídu....

Zuzke

(peťo, 1. 6. 2009 5:53)

Posielam ti jedno veliké poďakovanie a držím palce,nech sa všetko v pohode vydarí a Ty aj Tomáško sa máte OK.

Krásne!

(Zuzana V.R., 31. 5. 2009 19:52)

Pravda je to všetko, aj mi slzička ukápla! Ale ja si to môžem dovoliť.
Emuška teší zvonku a Tomáško znútra.

...deň deti

(peťo, 31. 5. 2009 12:38)

...tak ďakujem za milé slová aj za to,že si sa tu zastavila na chvíľku a je to tak,tie naše deti sú také naše zlatíčka čo nám robia rodosť i žiaľ,ako kedy ale to tak v živote chodí a viac si človek pamätá to krásne....

MDD

(Helena, 31. 5. 2009 10:16)

Aj ja suhlasim,Petko so vsetkym, co si tu tak krasne napisal.
Takze deti nase,nase pokladiky,nase slniecka,vela zdravicka a stasticka a vela, vela lasky